piątek, 24 lipca 2015

red riding hood




Model, make-up, retoucher: Nicola Piatek, MOOONEYKILLS
Photographer: Ola Fotogaleria <3
Help: Agnieszka Brama <3

COSTUME RED RIDING HOOD: MASKOWY BAL WROCŁAW















I invite everyone to follow and comment my blog!
You find me on Facebook:


128 komentarzy:

  1. Najlepsza sesja w ostatnim czasie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne zdjęcia. Uwielbiam Twoje magiczne spojrzenie :)
    nataliapfotografia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny pomysł na sesję. Wyszło genialnie :)

    Pozdrawiam.
    http://nada--blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Cudowny klimat mają zdjęcia ;) Z resztą jak każde na twoim blogu! :)
    Życzę dalszych sukcesów.

    Hanyvia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Great photos!! The dog is so cute btw :D

    Regards,
    a-cupofrain.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Uwielbiam Twoje zdjęcia : świetna sesja !
    Kochana poklikasz w linki w najnowszym poście ? Z góry bardzo dziękuję ! ;*

    OdpowiedzUsuń
  7. Jak zawsze świetne zdjęcia i genialna charakteryzacja ;)
    Pozdrawiam!
    http://polynaeces.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. UWIELBIAM Twoje tematyczne sesje *-*

    OdpowiedzUsuń
  9. Swietna sesja! :)
    agataweranika.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. To jest naprawdę Ś W I E T N E! Uwielbiam blogi, na których zamieszcza się tak piękne fotografie (i do tego dopięte na ostatni guzik!). Jestem pod ogromnym wrażeniem :)

    Pozdrawiam,
    stała bywalczyni

    OdpowiedzUsuń
  11. Fenomenalnie jak zawsze. Te psiaki są cudne ;). Miło widzieć w końcu jakiegoś naprawdę profesjonalnego bloga.
    truthofthunder.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Amazing photos dear!

    Please join the giveaway on my blog
    http://helderschicplace.blogspot.com/2015/07/watermelon-jollychic-giveaway.html

    OdpowiedzUsuń
  13. Klimat niesamowity, jedna z lepszych sesji! :-)

    OdpowiedzUsuń
  14. Jesteś szczególna i niesamowita, a Twoje zdjęcia są coraz bardziej perfekcyjne, powiedz dlaczego urodziłaś się z takimi zdolnościami? ♥

    http://odrobina-ciepla.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Haha, nie wiem czy urodziłam się z takimi zdolnościami ale na pewno latami je doskonaliłam, aż pewnego dnia stwierdziłam, że muszę zacząć je pokazywać większej ilości ludzi. :)

      Usuń
  15. Wow, zdjęcia są niesamowite!
    To wszystko wygląda po prostu jak w bajce !

    http://live-telepathically.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  16. Świetne zdjęcia :) Genialna sesja :)
    http://aparatkaa97.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Boskie zdjęcia! Piesek cudny, a te maluchy skradły moje serce haha
    Zapraszam do mnie, świeży start
    Przemyślenia Arbuza

    OdpowiedzUsuń
  18. super foty jak zwykle!!!!! jedne z lepszych. piekne psiaczki pocieszne <3
    olabrzeska.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Ale cudowne zdjecia! <3

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Psiaki najlepsze :-)

    OdpowiedzUsuń
  21. Świetne zdjęcia! *.* Uwielbiam twoje sesje ^^

    http://green0floor0.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  22. Świetne zdjęcia ! ♥
    Przesłodkie psiaki *.*

    http://nastriala.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  23. Coraz profesjonalniejsze są Twoje zdjęcia, bardzo mi się podoba pomysł :) jest fantastycznie, brawo!
    [klik]

    OdpowiedzUsuń
  24. Jedna z Twoich najlepszych sesji! Przepiękne ujęcia! <3

    OdpowiedzUsuń
  25. Ojej mistrzostwo ;o Cudne zdjęcia i pieski ;*
    .
    http://paulinkq-my-life.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  26. Cudowne zdjęcia jak zawsze
    http://fashionbyalexandra1999.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  27. Co tu dużo mówić... Kolejna wspaniała i zaskakująca sesja!

    http://by-aleksandraa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  28. Cudowne i magiczne zdjęcia <33!
    kllaudy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Piękne zdjęcia wszystko jest takie dopasowane i idealne. Jak najbardziej zostanę z twoim blogiem dłużej i poczekam na nowe posty. <3

    OdpowiedzUsuń
  30. Idealne! ♥ Szczególnie z koszyczkiem szczeniaczków ;)

    OdpowiedzUsuń
  31. Super c:
    http://astrall-bloguje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  32. Chyba najlepsza sesja! *,*
    Julia-skorupka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Zdjęcia jak zawsze są piękne! A w psiakach to się zakochałam!
    Zapraszam

    OdpowiedzUsuń
  34. Niesamowita sesja! Całkiem duża dawka zdjęć, co mi się mega podoba <3
    Zgrana z Was ekipa widzę :D Pięknie!

    justsayhei.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  35. Niesamowite zdjęcia, uwielbiam takie sesje. Przejrzałam więcej postów i mega mi się tutaj podoba! ♥
    Obserwuje.

    OdpowiedzUsuń
  36. Jej świetna sesja! Zdjęcia wyszły mega! :)
    Zapraszam mypassionpaula.blogspot.com ;)

    OdpowiedzUsuń
  37. Zdjęcia sa naprawde niesamowite ❤️❤️❤️ Obs ✌️

    OdpowiedzUsuń
  38. wow jaka piękna sesja ;o obserwuje :*
    slodkieslodkieczary.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  39. świetna sesja wygląda bajkowo
    http://szarpana.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  40. zdjecia miazga!
    http://maddlenn.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  41. jeeeeeejć jaka przepiękna sesja/zdjęcia!

    OdpowiedzUsuń
  42. Cudowne zdjęcia *o*

    kasia-kate1.blogspot.com
    dear-victoriaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Nicola, co tutaj dużo pisać - SESJA ŚWIETNA !!! :-) A te psiaki słodkie :-D Kawał niezłej roboty :-) Pozdrawiam :-)

    http://nocne-granie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  44. Boooze, przepiekne, zakochalam sie w tych zdjeciach :) sama robie zdjecia i do nich pozuje, ale te sa normalnie kozak! Gratulacje :*
    www.alsastylla.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  45. Cudowne zdjęcia :) Pieski są przesłodkie :)
    Mogłabym prosić o poklikanie w linki w najnowszym poście? Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję <3
    liveteen17.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  46. Jak zawsze piękne zdjęcia :O

    martyna-k.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  47. Wow świetne zdjęcia, zresztą jak wszystkie u Ciebie :) Pieski są cudowne ;)

    Będzie mi miło, jeśli wpadniesz do mnie, pozdrawiam :) http://marysiaofficialblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  48. Wow ale super zdjęcia. Świetny pomysł na bloga

    http://pantofelekkk.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  49. zdjęcia wyszły doskonałe :)
    Obserwuje

    OdpowiedzUsuń
  50. świetny pomysł na zdjęcia :) są bardzo ładne ,życzę dalszych sukcesów :*
    obserwuję :*

    OdpowiedzUsuń
  51. Ale ładne zdjęcia, naprawdę dobry pomysł na sesję. Niesamowity klimat :) Też obserwuję.
    http://wolnym-krokiem.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  52. niesamowita sesja ♥ wszystko idealnie zgrane, nie mogę się napatrzeć! ;)

    również obserwuję :*

    OdpowiedzUsuń
  53. śliczna sesja :)

    http://photo-andyou.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

  54. Oi linda!
    Gostei muito de conhecer o seu blog.
    Eu estou achando que ele é muito estiloso, tem uma visualização muito bonita e é cheio de informação útil.
    Dé uma passadinha no meu blog, você vai adora ele tanto quanto eu adorei o seu.
    Se gostar, me siga. Mas se você não gosta.......
    ME SIGA mesmo assim!!! rsrsrs
    Beijokas!!

    https://plus.google.com/u/0/116829176445636218309/posts

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Thanks Honey for visit on my blog!

      xoxo from Poland

      Usuń
  55. Wow jestem pod wrażeniem! Rewelacyjny pomysł i scenografia :-)

    OdpowiedzUsuń
  56. Genialna sesja! Świetny pomysł i wykonanie :)

    |Blog|

    OdpowiedzUsuń
  57. Psiaki jakie urocze, bardzo fajnie, że wzięły udział w sesji :)

    OdpowiedzUsuń
  58. Uwielbiam ciebie i twojego bloga, jest jednym z moich ulubionych. Masz bardzo fajne pomysły na sesje i ta chyba jest moją ulubioną na twoim blogu.

    OdpowiedzUsuń
  59. Każda Twoja sesja jest niesamowita! <3

    daria-mikolajewska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  60. Jejciu ty masz takie piękne sesje. Widać że uwielbiasz modeling i świetnie czujesz się przed apartem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo! <3

      Zgadza się, modeling jest dla mnie ogromnie ważny i kocham to robić! <3

      Usuń
  61. coś niezwykłego! od razu dodaję do obserwowanych!
    magia, magia, magia!

    Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń
  62. Jak zwykle cudownie!
    Zdjęcie z pieskami w koszyku najlepsze ^^

    NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

    OdpowiedzUsuń
  63. Wow niesamowita sesja! *.*
    http://magicloony.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  64. Cudowne zdjęcia , bardzo klimatycznie :)

    Kliknij proszę TUTAJ i zapraszam na swojego bloga :)

    www.izabielaa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  65. Coś niesamowitego! *.* Co post jesteś coraz bardziej kreatywna.
    http://rakonaopisuje.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  66. Te zdjęcia są po prostu rewelacyjne! A pieski cudowne<3

    OdpowiedzUsuń
  67. cudowny klimat! :)
    idealne zdjęcia, piękne..

    http://triviaaboutme.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  68. Twoje zdjęcia są cudowne! Aż przyjemnie się na nie patrzy :)
    BLOG

    OdpowiedzUsuń
  69. Świetny pomysł, świetne zdjęcia, świetna modelka i urocze psy... czego chcieć więcej? Nic dodać, nic ująć, jest wprost idealnie, oby więcej takich sesji :D
    Obserwuję
    http://my-natalias-place.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  70. siwente zdjecia, te psiaki w koszyku przeurocze *-*
    w ogole niektore zdjecia sprawiaja u mnie dziwne wrazenie, takie mroczne ;) brakuje jeszcze magii :D xd
    zapraszam http://natalia-natiii98.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  71. jak zawsze cudnie !
    sliczne te pieski !

    Zapraszam :)
    http://karolina-nosal.blogspot.com/2015/07/yellow-flower.html

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  72. Trzeba przyznać, że zdjęcia robią wrażenie!!! Chciałabym mieć taką sesję :))
    pozdrawiam, mikrouszkodzenia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  73. O BOŻE. Moja szczęka leży na ziemi :) Chciałabym Cię kiedyś sfotografować, jak już będę to robić profesjonalnie.NIESAMOWITE.
    I obserwuję!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hahah, bardzo mi miło! <3
      No to Kochana, czekam na Twoją wiadomość, bo masz spory potenszal! :3

      Usuń
  74. Kolejna cudowna sesja!
    http://kasieek-bloog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  75. Sztos fotki <3

    Obserwuję! Za komentarz odwdzięczam się trzema komentarzami i obserwacją, jeśli jeszcze nie obserwuję. Dodatkowo klikam w bannery i linki, jeżeli posiadasz :)
    www.sandrakopko.com

    OdpowiedzUsuń
  76. Genialne fotki Kochana! jestem pod wrażeniem :-) Buziaki

    http://nataliazarzycka.blogspot.com/2015/07/lipcowe-love.html

    OdpowiedzUsuń
  77. *_* Fantastyczne fotografie !!!

    OdpowiedzUsuń
  78. OMG!! These photos are unbelievable!!! You are amazing!! Such a great concept and photoshoot!! Well done girl! :)

    www.fashionizein.com

    OdpowiedzUsuń
  79. jeeeejku, zdjęcia są takie magiczne, zakochałam się w nich!
    buziaki:*

    zapraszam luczijka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  80. jakie mega zdj
    http://happinessismytarget.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  81. Cudowna sesja! ♥ uwielbiam te owczarki! :) świetny pomysł. Również obserwuje :)
    adriana-ade.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  82. Wooooow. Niesamowite! Byłam pod wielkim wrażeniem oglądając zdjęcia, ge nial ne! ♥♥♥
    Twoje spojrzenie jest takie magnetyzujące, nie sposób się od niego oderwać, jeju!
    Lecę czytać twojego bloga dalej, milego dnia życzę!

    OdpowiedzUsuń
  83. Bardzo fajne zdjęcia. Mi również marzy się realizacja bajkowej sesji, więc może już niedługo :)
    www.kolorowypingwin.pl

    OdpowiedzUsuń
  84. swietna sesja! az bije profesjonalizmem. nie wiem czemu ale bardzo mi przypominasz avril lavigne.
    pozdrawiam, www.poziomkabloguje.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dużo osób mi to mówi, że jestem podobna do Avril Lavigne i jest mi z tego powodu bardzo miło, bo jako dziecko zawsze chciałam wyglądać jak ona, hahah :)
      Dziękuję bardzo w imieniu całej ekipy! :)

      Usuń
  85. Jakie świetne zdjęcia! Naprawdę cudowne! Jestem po raz pierwszy na Twoim blogu i już wiem, ze nie ostatni :)

    greenskycalms.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  86. Jaka cudowna sesja <3 Zakochałam się

    OdpowiedzUsuń
  87. Boże jakie cudowne zdjęcia,nie wiem co lepsze czy pieski czy fotki:))
    Wspaniale!!!:)
    również obserwuję:*

    OdpowiedzUsuń
  88. Te zdjęcia z dymem, ach!
    Dodaje do kręgów !! :)

    OdpowiedzUsuń
  89. Interesujacy i genialny post, przede wszystkim fantastyczny blog! Masz rewelacyjne pomysły :) Na pewno będę tu zaglądać częściej! ;) Posty są naprawde przemyślane i świetnie napisane. Zapraszam do siebie!:)
    http://ultraviolence-design.blogspot.com/
    Równiez licze na obserwacje i komentarz :)
    +
    KLIKNIJ W TEN LINK!

    + PROSZE O KLIKNIECIE W TYM POSCIE ZIELONEGO NAPISU " SHEINSIDE " DZIEKUJE! :)
    http://ultraviolence-design.blogspot.com/2015/07/nim-kobieta-wyjdzie-za-maz-ubiera-sie.html

    Zapraszam do polajkowania mojego fanpage na facebooku! Licze na Ciebie ;)
    https://www.facebook.com/pages/Ultraviolence-design/354117081413793?pnref=story

    mój fanpage! kliknij tutaj


    http://ultraviolence-design.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  90. Piękny blog, z duszą i bardzo artystyczny. Bardzo się cieszę że się tu znalazłam. Oczywiście polubiłam Cię na FB, zapraszam do tego samego.
    Znajdziesz mnie na www.adrianaemfashion.blogspot.co.uk i może znajdziesz tu coś dla siebie. Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  91. Niebanalne! Znów doskonałe zdjęcia! :) Śliczny czerwony kapturek. Uwielbiam twoje zdjęcia. Pozdrawiam cieplutko.

    http://pocomiwiecejx3.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  92. Jak wspaniale! Cudowna sesja! Goście specjalni, REWELACJA! Super słodziaki :)

    http://fashionelja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  93. Jak zwykle cudowne zdjęcia jak i sesja! Skąd ty bierzesz te pomysły? Świetne! :)

    http://olivia-olivviaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Ten pomysł na sesję ''Czerwonego Kapturka'' powstał przez połączenie wielu sił, w tym Maskowego Balu z Wrocławia, który użyczył stroju, mojej mamy fotografki, kuzynki, która pomagała z blendą no i Pani Agnieszki, która użyczyła nam swoją Nigrę wraz z jej dziećmi jako wilka! :)
      Pomysł roił się w mojej głowie od dosyć dawna, ale dopiero w wakacje mogłam go spokojnie zrealizować. :)

      Dziękuję bardzo! <3

      Usuń
  94. Bardzo ładny blog !
    Obserwacja ? Jeżeli się zgodzisz napisz u mnie ;)
    http://rubik514.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  95. Jakie śliczne zdjęcia! Te pieski, aww <3

    http://seethelifeofthisbetterparties.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  96. najlepszy czerwony kapturek na świecie :)
    i cudowne psiaki <3 wyglądają jak niedzwiedzie :)
    pozdrawiam cieplutko myszko :*
    ayuna-chan.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  97. Pomysł genialny :) fajnie się to ogląda :) ma to swój urok :) przez ciebie myślałem, że mam poplamiony monitor! :) serdecznie Cię pozdrawiam i zapraszam do mnie: zakochanymol.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  98. przepiękne zdjęcia, a modelka ma cudowne oczy ;)

    OdpowiedzUsuń
  99. Naprawdę; zawsze wchodząc na Twojego bloga spodziewam się czegoś mocnego, ładnego i niesamowitego. Nigdy się nie zawodzę! I tak jest też tym razem :) Bardzo ładne zdjęcia. Widzę, że coraz więcej osób jest chętnych z Tobą do współpracy :)
    Arleta!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję bardzo za tak ciepłe słowa! <3 To wiele dla mnie znaczy! :)

      W sumie to ja nawet aż tak tego nie zauważam, ale faktycznie, coraz to więcej jest osób chętnych! :)

      Usuń
  100. Bardzo miło się je ogląda, świetnie zrealizowany pomysł :)

    http://pastimedelicjee.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  101. Wow <3 Też takie chcę :P

    http://liveofsmile.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  102. Piękne pieski, piękny strój. Ślicznie wychodzisz na zdjęciach. Nie, no po prostu coś niesamowitego!

    OdpowiedzUsuń
  103. 2, 8 zdjęcie-niesamowite. Wspaniała sesja.

    OdpowiedzUsuń
  104. Cudowna sesja;) bardzo mi się podoba;)

    OdpowiedzUsuń
  105. Mega efektowne! Bosko!

    Pozdrawiam
    http://with-dreams-of-the-world.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  106. Świetna sesja .Zapraszam do mnie : http://sisteerfashion.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  107. Jestem pod wrażeniem, przepiękne jakość zdjęć i sam motyw ;-) szczeniaki wymiatają ;)

    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń